Červen 2012

Tábor 1-11.7.2012

30. června 2012 v 22:43 | K. ♪ |  Blog>Other
Zdravím dnes,se musím rozloučit zítra v tuhle domu budu na chatce na táboře.Přednastaveno nemám ,tak se omlouvám za neaktivitu.Nečekejte tu moc velkou akčnost o prázdninách..Jsou prázdniny je hezky,vemte si brusle / kolo a jeďte si zajezdit..
Nečekejte mě tu blabla..
Vysvědčení napíšu pak.
Blabla bla bla :D nechci takový suchý článek..Tak asi ahoj!
Mějte se krásně,pište básně a UŽÍJTE si prázdnin a pokuď možno jděte ven!Neseďte u PC jak pecky.
BTW-Mám to tu ráda :D tak pište komenty :DD

Čokoláda nejen k snědku

27. června 2012 v 17:54 | K. ♪ |  Blog>Other
Co je to vlastně čokoláda-Pochoutka vyrobená z kakaových bobů.

K čemu se používá-K jídlu ,ale nejen k jídlu.!
celý článek!

Umí K. Grafiku?! :)

24. června 2012 v 10:36 | K. ♪
Zdravím!Tak co myslíte?Umím neumím ?
Zdřejmě to není PNG ,tak se nezlobte ale za všechno může můj PhotoFiltre Studio X (Demo verze) protože..ech my píše že to nejde ukládat ve vrstvách ;( ..
A to to ukládám v PNG..
Čaau !

Shrnutí dne

16. června 2012 v 22:06 | K. ♪ |  Deník
Zdravím dnes mi volala Hanka ,jestli bych nejela na kolo.Tak jsem poobědvala měli jsme americké brambory s čínou.Americké brambory byly pikantní takže mmmm.Pak jsem zašla se psem a Hanka už na mě čekala.Zašla jsem si pro kolo..S Hančou jsme jezdily jen chvilku,pak jsme kolo dovezly do trávy a posadily jsme se .Pak jsme si vzaly zase kola a jely jsme do jednoho obchodu v parku tam neměli nanuky,pak do druhého a nakonec do třetího kde jsme si konečně koupily nanuk.Čokoládový s oříšky a jely jsme s ním na kruháč v parku (je to kruh kde jsou kytky a tak)..

Nakonec jsme se projely,vyjely na jeden kopec kde po nás štěkal jeden pes,vyjely jsme na kopec a chtěly jsme sjet,ale majitelka začala křičet,co tam jezdíme že je nebezpečný.S klidnou tváří jsem jí řekla ať mu dá náhubek,když je nebezpečný.Řekla jako náhubek?No..tak dál.Pak jsme přišli domů a hrály si se štěňátky atd.
Čuuus.

Může se přidávat.

16. června 2012 v 13:59 | K. ♪ |  Blog>Other
Čekala jsem totiž na design,který je od Ochotné,milé a super Mrs.Glowie takže tak.Nemá free dessy,ale dělá je na přání a to za celkem krátkou dobu.Já ho měla teda do týdne možná méně.Mám pocit,že se faakt vydařil!!
No :) dnes bych mohla začít přidávat,ale až večer dnes jdu s Ha. na kolo :-) Yeeeeooooaaah !:D to je tak když vás chytne bláznivá nálada.
Tak já nevím co?Včera jsem byla na KOLE .Zase jdu dneska nO.Beru si jen kraťasy a tričko :-D a boty :D helmu :) a to je tak vše.
Protože do 18let je helma poviná ,ale radči vypadat blbě a žít než blbě spadnout a být o prázdninách v nemocnici :(...